על אודות ההוצאה

מתוך חלום קטן שנרקם, קמה הוצאת הספרים שלנו מתוך אהבה למילה הכתובה, אנו פועלים ועושים. אנשים רבים חולמים לכתוב, אך נחוץ להם אומץ ונחוצה להם הזדמנות. 

אנו מפלחים את כתבי היד שמתקבלים בהוצאה, ומזמנים את הכותבים אלינו לפגישת היכרות. נכון לא תמיד נוכל להוציא את כתב היד לאור, אבל תמיד נשמח לצייד את הכתובים בהערות בונות, כדי שיוכלו לשפר ולעשות קצת אחרת.

חשוב לנו לחפש קולות חדשים בעולם הספרות והשירה, ולאתר תכנים מקוריים שחשוב שיגיעו לציבור הקוראים. לקוחותינו המרוצים הם העדות הטובה ביותר לעשייתנו, ואנו מזמינים את כל מי שכתב היד שלו נמצא במגירה, לבוא להוציא את ההצלחה שלו לאור.

דורון קריספין, מו"ל

דורון קריספין, 54, יליד ירושלים. 

את הוצאת הספרים מדיה 10 הקים למעלה מתשע שנים.

קדמה לכך תקופה שבה היה שותף בהוצאה לאור אחרת,

עד שהחליט לפרוץ לדרך עצמאית.

על אודות ההוצאה בתחילת הדרך הוצאנו לאור ספרים עסקיים רבים, אולם מהר מאוד גדלה ההוצאה, ובשנים האחרונות אנו מוציאים ספרים בנושאים מגוונים, תוך דגש על ספרות מקור.

איתור כתב עד טוב הוא משימה שיש בה ציפייה. לעתים אין הסכמה בין העורכים על טיבו של הספר, אולם ברגע שהחלטנו להוציא את הספר לאור אנו מקפידים על טיבו של מוצר, גם במחיר של לילות לבנים ועבודה רבה.

כשמוצאים ספר לאור, חשוב להביא בחשבון את הסיכויי ההצלחה שלו. חשוב לתת במה לכותבים חדשים, לחפש קולות שטרם נשמעו בעולם הספרות.

לעתים, מצאתי כתבי יד יפהפיים, של כותבים שאיש לא שמע את שמם ולא קרא את המילים שכתבו. כשפניתי אליהם, השיבו בביישנות שאין להם אומץ להוציא את הספר לאור. " איזה הפסד", חשבתי לעצמי בצער. "מילים יפות שאף עין לא תקרא, ואף אוזן לא תאזין" (העורכת הראשית של ההוצאה).

צור קשר

קביעת פגישה, או לכל ברור אנא מלא טופס זה ונציגנו  ישמחו לחזור אליך 

פרטי התקשרות
טל' : 077-7508086

פקס: 077-7508096

נייד: 050-2633766 דורון  

 mk8040180@gmail.com

אודותינו